Řadové domy prodej

Hostivice, Praha - západ

Naše společnost Habitera, a.s. připravila pro lokalitu Ke Stromečkům sedm typů řadových rodinných domů. První etapa výstavby byla již dokončena a nyní probíhá její prodej. Jedná se o domy FAMILY, které byly postaveny v ulici Slunečnicová, a domy AMADEUS, které byly postaveny v ulici Leknínová. V těchto dvou ulicích je naplánovaná také další výstavba stylově a architektonicky podobných domů SANDRA, IDEÁL a ELEGANT. Každá ulice tak získá svůj osobitý výraz.

Fotografie ze stavby domů FAMILY a AMADEUS zde.
Fotografie domů FAMILY zde. Fotografie domů AMADEUS zde.


Prodávané řadové domy jsou dvoupodlažní, třípokojové nebo čtyřpokojové, svým dispozičním řešením umožní kvalitní a pohodlné rodinné bydlení. Místnosti mají optimální velikost, v domech je dostatek úložného prostoru, vč. prostorné zateplené půdy. Zahrady jsou přístupné z obývacího pokoje vstupem na prostornou terasu z protiskluzných betonových dlaždic a jsou od sousedních teras oddělené dřevěnou zástěnou. Domy mají na vlastním pozemku parkovací stání, součástí domu Amadeus je navíc vytápěná zateplená garáž. Všechny domy jsou zděné, postavené z cihel Porotherm, okna mají trojskla s lepšími tepelně izolačními parametry. Na zateplení domů byl použit polystyren, domy jsou od sebe oddělené dilatační spárou s izolací. Domy F17 - F20 jsou částečně podsklepené, s venkovním vstupem do suterénu. Domy jsou vytápěné plynovým kondenzačním kotlem, v přízemí je podlahové topení, v patře radiátory (Family) nebo podlahové konvektory (Amadeus).

Typ
Název ŘD
Dispozice
Garáž
 Půdorysné
rozměry
 Užitná plocha
+ terasa
 Půdní skladovací
prostor

 Prospekt
ŘD

1
FAMILY
3 + kk
Ne
5,1 x 11,0 m
86 m2
18 m2
2
FAMILY
s podsklepením
3 + kk
Ne
5,1 x 11,0 m
102 m2
18 m2
3
SANDRA 
4 + kk
Ano
6,0 x 13,9 m
118 m2 + 6 m2
 
4
AMADEUS
4 + kk
Ano
7,3 x 13,8 m
130 m2 + 10 m2
30 m2

5
IDEÁL
4 + kk
Ano
6,1 x 13,6 m
117 m2
20 m2
6 ELEGANT
4 + kk
Ano
6,9 x 13,1 m
129 m2
23 m2
7 ELEGANT
krajní
5 + kk
Ano
9,2 x 13,1 m
151 m2 + 5 m2
23 m2
 Pozn.: Užitná plocha domů nezahrnuje výměru půdního skladovacího prostoru.


Ceny řadových domů a jejich rezervace

Domy jsou dokončené do stádia pro vlastní realizaci interiérů dle představ a vkusu kupujících. Tomu jsou přizpůsobené i ceny domů, které byly adekvátním způsobem poníženy. Kompletně dokončené jsou ukázkové domy F11 a A1, které již byly rovněž zkolaudované.

Ceník řadových domů FAMILY a AMADEUS zde.


Vybraný řadový dům lze zarezervovat kliknutím na název domu v předchozí tabulce. Poté se zobrazí rezervační formulář. Do spodní kolonky určené pro Váš dotaz pak uveďte, který dům konkrétně rezervujete (např. F15). Rezervace Vám bude následně potvrzena. S vážným zájemcem bude domluven termín na prohlídku rezervovaného a ukázkového domu a následně mu bude předložena rezervační smlouva, na jejímž základě uhradí zájemce rezervační poplatek. Zbývající část kupní ceny zaplatí kupující na základě kupní smlouvy prostřednictvím advokátní nebo notářské úschovy. K jejímu uvolnění dojde po převodu vlastnického práva v katastru nemovitostí na nového vlastníka. Samozřejmostí je naše spolupráce s úvěrující bankou v případě financování koupě pomocí hypotéky a zřízení zástavního práva k pořizované nemovitosti.

V okrese Praha - západ je soustředěná největší poptávka po rodinných domech v České republice, Hostivice patří k těm nejžádanějším a nejoblíbenějším místům. Přejeme Vám správnou a šťastnou volbu při výběru Vašeho bydlení.